Poniedziałek, 11 listopada 2019 Imieniny Bartłomieja, Gertrudy, Marcina

Rosjanki, unikajcie seksu podczas Mundialu

2018-06-14 18:13:37 (ost. akt: 2018-06-14 18:27:20)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Tomasz Miroński

Przedstawicielka Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej poradziła Rosjankom, aby unikały seksu z obcokrajowcami w czasie mundialu.

Przewodnicząca komitetu Dumy Państwowej FR ds. rodziny, kobiet i dzieci Tamara Pletniowa poradziła Rosjankom, aby powstrzymywały się od kontaktów seksualnych z obcokrajowcami w czasie MŚ-2018.

„Powinnyśmy rodzić dzieci rosyjskich mężczyzn. Dzieci Rosjanek i obcokrajowców zwykle cierpią, co powszechnie wiadomo. Takie dzieci cierpiały i cierpią od czasów sowieckich. Pół biedy, jeśli są tej samej rasy, co Rosjanie. Natomiast dzieci innej rasy cierpią w szczególności. Nie jestem nacionalistką, ale mimo wszystko jestem tego zdania. Wiem, że takie dzieci są nieszczęśliwe i porzucane przez ojców. I zostają tutaj z matkami” – powiedziała posłanka.

Wspomniała również o problemie „dzieci Olimpiady”, kiedy to po 1980 roku w Związku Radzieckim rodziło się wiele dzieci o kolorze skóry innym, niż biały. Wiele takich dzieci było później dyskryminowanych przez rówieśników.

— Co mogę więcej powiedzieć? Że znajdą się dziewczyny, które nie posłuchają i później urodzą? Mam nadzieję, że tak nie będzie. Mam nadzieję, że kobiety wezmą sobie moje słowa do serca. Który mężczyzna później chce się żenić? Nawet jeśli się ożeni, to wywiezie, a później taka kobieta nie wie, jak ma wrócić. Często przychodzą do mnie takie dziewczyny i płaczą, że zabrali im dziecko. Bardzo bym chciała, żeby w naszym kraju ludzie pobierali się z miłości. Nieważna jest narodowość, liczy się, by kobiety i mężczyźni byli obywatelami Rosji, tworzyli dobre rodziny, żyli w przyjaźni i wspólnie wychowywali swoje dzieci — dodała Pletniowa.

OZI
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB