Czwartek, 8 grudnia 2022 Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Poszukiwani przez polskie sądy zatrzymani na przejściach granicznych

2018-04-04 10:26:41 (ost. akt: 2018-04-04 10:28:15)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W ciągu ostatnich dni na granicy polsko-rosyjskiej funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 4 osoby poszukiwane przez polski wymiar sprawiedliwości.

W środę 4 kwietnia na drogowym przejściu granicznym w Bezledach zatrzymano mieszkańca powiatu szczycieńskiego. 34-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Malborku do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w zamian za nieopłacenie grzywny. Podróżnego przekazano policjantom z KPP w Bartoszycach.

Dzień wcześniej na drogowym przejściu granicznym w Gronowie funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali obywatela Rosji. 59-latek poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości za nieuregulowaną karę.

Podobnie jak zatrzymani wcześniej na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach 41-letni obywatel Czech i 46-letni Rosjanin, cudzoziemcy dopiero po opłaceniu zaległości ruszyli dalej.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB