Niedziela, 3 lipca 2022 Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Poszukiwany za kradzież zatrzymany przez funkcjonariuszy SG

2018-04-14 09:00:20 (ost. akt: 2018-04-14 09:03:30)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Wczoraj funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim podczas kontroli drogowej w powiecie bartoszyckim, zatrzymali podejrzanego o kradzież mężczyznę. Tego samego dnia zatrzymano jeszcze 2 osoby poszukiwane za nieopłaconą karę grzywny.

Obywatel Polski, na stałe mieszkający w Holandii poszukiwany był od września 2017 roku przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu. Figurował w bazach jako podejrzany w sprawie o przywłaszczenie cudzej rzeczy. Funkcjonariusze Straży Granicznej po sporządzeniu stosownej dokumentacji, przekazali 28-latka policjantom z Bartoszyc.

Wcześniej funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na drogowym przejściu w Gronowie 45-letniego mieszkańca obwodu kaliningradzkiego. Kierowca dostawczego volkswagena nie opłacił zaległej kary grzywny. Z tego powodu został zatrzymany również 26-letni mieszkaniec powiatu sejneńskiego. Mężczyznę zatrzymali podczas kontroli drogowej w gminie Ostróda, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie.

Kierowcy po uregulowaniu zaległości, ruszyli w dalszą podróż.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB