Piątek, 9 grudnia 2022 Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Poszukiwani przez bartoszycki sąd, zatrzymani przez Straż Graniczną

2018-07-10 07:51:34 (ost. akt: 2018-07-10 07:54:12)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W ciągu trzech dni funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 8 poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę prawie 35 tys. zł.

5 Polaków i 2 Rosjan, za którymi wystawiono list gończy zatrzymano 4, 5 i 6 lipca na drogowym przejściu granicznym w Bezledach. Rekordzista miał do zapłacenia ponad 20 tys. zł. 24-letni Rosjanin trafił do aresztu.

Natomiast ósmą osobę poszukiwaną przez bartoszycki sąd zatrzymali 5 lipca funkcjonariusze SG na drogowym przejściu granicznym w Gronowe. Do odprawy na kierunku przyjazdowym do Polski stawił się obywatel Rosji. Okazało się, 54-letni mężczyzna jest poszukiwany, ponieważ nie opłacił zasądzonej grzywny w wysokości 2 tys. zł.

Spośród ośmiu zatrzymanych, Polak i Rosjanin trafili do aresztu, pozostałe osoby po uregulowaniu zaległości ruszyły w dalszą podróż.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB