Piątek, 1 lipca 2022 Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Kolejni poszukiwani przez sądy zatrzymani na przejściach granicznych

2018-07-17 08:00:53 (ost. akt: 2018-07-17 08:03:23)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W minionym tygodniu funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 13 poszukiwanych przez polskie sądy za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę prawie 27 tys. zł.

8 Polaków i 5 Rosjan, za którymi wystawiono list gończy zatrzymano 9,10,12 i 14 lipca na drogowych przejściach granicznych z obwodem kaliningradzkim.

12 podróżnych w wieku 25-55 lat poszukiwał Sąd Rejonowy w Bartoszycach za nieopłacone grzywny, natomiast 39-letni Rosjanin ścigany był przez Sąd Rejonowy w Braniewie.

Spośród trzynastu zatrzymanych, 43-letni Polak nie skorzystał z możliwości uregulowania zaległości i trafił do aresztu. Pozostałe osoby po opłaceniu zasądzonych kar, ruszyły w dalszą podróż.

Od początku lipca funkcjonariusze SG na drogowych przejściach W-MOSG zatrzymali 24 podróżnych (w tym 16 obywateli Polski i 8 obywateli Rosji), których poszukiwał polski wymiar sprawiedliwości za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę ponad 66 tys. zł.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB