Poniedziałek, 28 listopada 2022 Imieniny Jakuba, Stefana, Romy

Rosjanin przyjechał na zakupy. Okazały się bardzo drogie

2018-08-17 08:08:08 (ost. akt: 2018-08-17 08:11:59)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Placówki SG w Bezledach zatrzymali obywatela Rosji, który do odprawy granicznej okazał fałszywe ubezpieczenie OC. Mężczyzna przedłużył datę ważności polisy, żeby móc po raz kolejny wjechać do Polski i zrobić zakupy.

Funkcjonariusz Straży Granicznej, podczas kontroli dokumentów kierowcy osobowego audi, nabrał podejrzeń co do autentyczności polisy ubezpieczeniowej pojazdu.


Szczegółowa analiza potwierdziła, że data ważności dokumentu została przerobiona. Mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego przyznał, że chciał zrobić ponownie zakupy i dlatego wydłużył termin ważności polisy o jeden dzień.

23-latek za popełnione przestępstwo otrzymał osiem miesięcy kary pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres próby jednego roku, a także został ukarany grywaną w wysokości 700 zł.

sierż. SG Anna Matejuk-Ficek
Referat Prasowy WAIiWM
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB